Zebranie SMC w dn. 27.01.2015
Wpisał Administrator   
Wtorek, 10. Luty 2015 20:10

W dn. 27.01.2015 w Liceum im. Norwida odbyło się pierwsze w 2015 roku zebranie Stowarzyszenia „ Miłośnicy Cieplic”.  Było ono prowadzone przez p. Agnieszkę Dojs- prezes SMC.


Po krótkim powitaniu nastąpiło podsumowanie działań SMC w ubiegłym roku, ze szczególnym uwzględnieniem grudniowego Opłatka Ekumenicznego, którego głównym organizatorem była p.Alicja Szklarska.  Następnie omówione zostały podstawowe kierunki działania na 2015 rok. Członkowie zgodnie stwierdzili, iż w bieżącym roku SMC zorganizuje  swoje tradycyjne eventy- Konkurs literacko- plastyczny, Galeria pod Chmurką, Opłatek Ekumeniczny.

 

 

Witam Wszystkich Ciepliczan oraz Miłośników Cieplic. Bardzo się cieszę mogąc zaprosić Państwo do wspólnego Serwisu Naszych Cieplic. Mam nadzieję, że zaciekawimy Państwa i nie zmarnujemy Waszego czasu. Wspólnie możemy rzetelnie i dokładnie informować o Planach i Przyszłych Wydarzeniach związanych z Naszą Przepiękną Dzielnicą Cieplice. Serdecznie zapraszam w imieniu Wszystkich Ciepliczan i Stowarzyszenia Miłośników Cieplic - Administrator Serwisu.

www.miłośnicy.cieplic.pl

 

 


Poza tym na 2015 rok przypada jubileusz 15- lecia Stowarzyszenia. W związku z tym zaplanowano na drugą połowę roku ( wrzesień lub październik) specjalną uroczystość poświęconą temu wydarzeniu. Jej szczegóły będą opracowane wkrótce. W dalszej kolejności członkowie dyskutowali o bieżących sprawach dotyczących Cieplic.

 

 


Szczególnym gościem spotkania był p. Vladimir Catana zaproszony dzięki p. Bożenie Lebiodzie. Jest to znakomity wokalista, kontratenor, który zaszczycił nas obecnością i wykonał krótki recital swoich utworów. Było to wspaniałe i wzruszające przeżycie dla wszystkich.
Kolejne spotkanie SMC wyznaczono na ostatni wtorek lutego, a gościem specjalnym będzie p. Elżbieta  Śnieżkowska- Bielak, poetka, która przedstawi swoje najnowsze utwory.

Sekretarz SMC
Piotr Baran- Dojs

 

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
+/-
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Strona www:
Tytuł:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Anonimowy   |2015-03-08 16:27:43
A może w planach Stowarzyszenia na 2015 należałoby wspomnieć o faktycznym
wyglądzie tych "Wspaniałych Cieplic"i zainteresować tym odpowiednie
służby? Wystarczy przyjrzeć się okolicom przy moście Pod Koroną "
gdzie przewija sie tak dużo osób i nikt nie zauważa tego brudu i wielkiego
bałaganu. Polecam małe , piękne i czyste miasteczka w Czechach ,bo mogą
świecić przykładem.

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
poniedziałek, 14 październik 2019
Twoja wyszukiwarka

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 
Miłośnicy.Cieplic.pl

 

. Stowarzyszenie Miłośnicy Cieplic - Serdecznie Zapraszamy
Secured by Siteground Web Hosting