Przedszkole „Zaczarowany Parasol” w nowej siedzibie.
Wpisał rylit   
Środa, 16. Wrzesień 2015 09:51


Z dniem 1 września 2015r. Przedszkole „Zaczarowany Parasol” zmieniło swoją siedzibę i przeniosło się z zameczku kolo term do wyremontowanego budynku przy ul. Struga 1, około 0, 5 km od poprzedniej siedziby.

"Zaczarowany Parasol" to od 1 września 2015 już nie tylko niepubliczne przedszkole znajdujące się w Cieplicach, ale żłobek, przedszkole i sala zabaw "Zaczarowany Parasol", które zmieniło swoją siedzibę i mieści się obecnie przy ulicy Andrzeja Struga 1 w Cieplicach. To kameralna placówka, w której dzieci nie są anonimowe, Czynna w godz. od 6.30 Do 17.00. Żłobek może przyjąć 25 dzieci w wieku od 18 miesiąca życia, przedszkole 75 dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia a w sali zabaw mogą bawić się dzieci od godz. 12.00 do 20.00 od pn. do pt. i oraz w soboty i niedziele od godz. 10.00 do 20.00. Można tam również zorganizować urodziny dla swojej pociechy lub powierzyć ją wykwalifikowanej opiece i skorzystać z czasu wolnego np. relaksując się w Termach Cieplickich.
Zapraszamy do nowoczesnych, przytulnych i bezpiecznych wnętrz, spełniających wszystkie unijne wymogi sanitarne i przeciwpożarowe. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę i szeroką ofertę zajęć dodatkowych rozwijających zainteresowania i zdolności dzieci. 
W budynku funkcjonować będą gabinety terapeutyczne, logopeda, psycholog, integracji sensorycznej, które czynne będą również po godzinach pracy przedszkola.
Placówka jest już gotowa prawie w 100%. Pozostaje jeszcze kilka kosmetycznych prac do wykonania w małej architekturze oraz uruchomienie w najbliższej przyszłości dodatkowych gabinetów terapeutycznych.
Prezentujemy Państwu kilkanaście fotografii wykonanych w tej nowoczesnej placówce w czasie dnia otwartego, który odbył się w sobotę 12 września 2015 r.

rylit

 

 

Witam Wszystkich Ciepliczan oraz Miłośników Cieplic. Bardzo się cieszę mogąc zaprosić Państwo do wspólnego Serwisu Naszych Cieplic. Mam nadzieję, że zaciekawimy Państwa i nie zmarnujemy Waszego czasu. Wspólnie możemy rzetelnie i dokładnie informować o Planach i Przyszłych Wydarzeniach związanych z Naszą Przepiękną Dzielnicą Cieplice. Serdecznie zapraszam w imieniu Wszystkich Ciepliczan i Stowarzyszenia Miłośników Cieplic - Administrator Serwisu.

www.miłośnicy.cieplic.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
+/-
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Strona www:
Tytuł:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
niedziela, 26 maj 2019
Twoja wyszukiwarka

Na Skróty
article thumbnailPROTOKÓŁ z posiedzenia Komisji oceniającej prace plastyczne XVI edycji konkursu

PROTOKÓŁ z posiedzenia Komisji oceniającej prace plastyczne XVI edycji konkursu „Kocham...
------------------- więcej

article thumbnailKonkurs "Kocham Cieplice"

Stowarzyszenie „Miłośnicy Cieplic” zaprasza dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów...
------------------- więcej

 

 

Cieplice na Mapie

Secured by Siteground Web Hosting

 

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 
Miłośnicy.Cieplic.pl Cieplice Cieplice Przedszkole „Zaczarowany Parasol” w nowej siedzibie.

 

. Stowarzyszenie Miłośnicy Cieplic - Serdecznie Zapraszamy