PROTOKÓŁ z posiedzenia Komisji oceniającej prace plastyczne XVI edycji konkursu
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 16. Maj 2016 10:33

PROTOKÓŁ
z posiedzenia Komisji oceniającej prace plastyczne XVI edycji konkursu

„Kocham Cieplice – moje rodzinne miasto”


Komisja w składzie:


Bałkowska Anna 
Dojs Agnieszka 
Duch – Mackaniec Danuta 
Helik Bogdan 
Znamienkiewicz Marcin


Na posiedzeniu w dniu 7 maja 2016r. oceniła prace plastyczne przygotowane przez dzieci i młodzież z placówek oświatowych z terenu Cieplic:


Przedszkole nr 10 i nr 14, Przedszkole „Zaczarowany Parasol”, Szkoła Podstawowa nr3 i nr 6, Publiczne Katolickie Gimnazjum u św. Pankracego, Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii, Świetlica Środowiskowa przy Kościele p.w. św. Jana Chrzciciela.


Komisja ustaliła klasyfikację wiekową ocenianych prac: 
- przedszkola, 
- szkoła podstawowa: kl. I – III i kl. IV – VI 
- gimnazjum i liceum plastyczne.


W wyżej wymienionych kategoriach wiekowych są prace dzieci z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii i Świetlicy Środowiskowej przy Kościele p.w. św. Jana Chrzciciela.


W kategorii race plastyczne – przedszkola – nagrody otrzymują:
I miejsce - Laura Wiśniewska – Przedszkole nr 10 
I miejsce – Tymoteusz Kogut – Przedszkole nr 14
I miejsce – Maja Korczyńska – Przedszkole „Zaczarowany Parasol”
II miejsce – Zofia Górska – Przedszkole nr 10 
II miejsce – Mikołaj Herezo – Przedszkole „ Zaczarowany Parasol”
III miejsce – Iga Bielezo – Przedszkole nr 10 
III miejsce – Kaja Jugo – Przedszkole „Zaczarowany Parasol”


Wyróżnienia otrzymują: 
Marta Paś – Przedszkole nr 10 
Antonina Fang – Przedszkole nr 10

Amelia Wołosecka – Przedszkole nr 10

Zuzanna Kołaczek  – Przedszkole nr 10

Nikola Chlebny – Przedszkole nr 14 
Amelia Zubek – Przedszkole nr 14

Maja Molenda – Przedszkole nr 14

Eryk Owczarek – Przedszkole „Zaczarowany Parasol”

 

 

Witam Wszystkich Ciepliczan oraz Miłośników Cieplic. Bardzo się cieszę mogąc zaprosić Państwo do wspólnego Serwisu Naszych Cieplic. Mam nadzieję, że zaciekawimy Państwa i nie zmarnujemy Waszego czasu. Wspólnie możemy rzetelnie i dokładnie informować o Planach i Przyszłych Wydarzeniach związanych z Naszą Przepiękną Dzielnicą Cieplice. Serdecznie zapraszam w imieniu Wszystkich Ciepliczan i Stowarzyszenia Miłośników Cieplic - Administrator Serwisu.

www.miłośnicy.cieplic.pl


W kategorii prace plastyczne – szkoła podstawowa – klasy I –III nagrody otrzymują: 
I miejsce – Tymon Broncel SP nr 3 
I miejsce – Wiktoria Żygadło SP nr 6
I miejsce – Kajtek Kolendo – Świetlica Środowiskowa 
II miejsce – Laura Fursewicz SP nr 3 
II miejsce – Paweł Bajor SP nr 6
III miejsce – Franciszek Michalski SP nr 3
III miejsce – Ala Danieluk SP nr 6

Wyróżnienia otrzymują: 
Klaudia Kurpik – SPnr 3 
Jaś Gałka – SP nr 6
Tomek Gajdamowicz – SP nr 6 
Filip Szwed – SP nr 6 
Marcel Wilk – SP nr6


W kategorii prace plastyczne – szkoła podstawowa – klasy IV – VI nagrody otrzymują: 
I miejsce – Zuzanna Helfoier- SP nr 3 
I miejsce – Oliwia Kibiń – SP nr 6 
II miejsce – Martyna Wiewióra SP nr 3 
II miejsce – Wiktoria Porębska – Świetlica Środowiskowa 
III miejsce – Zuzanna Biernat SP nr3


Wyróżnienia otrzymują: 
Kamila Kondraciuk – SP nr 3 
Ewa Grzybowska – SP nr 3

Kacper Macioch – SP nr 3

Maja Grzanka – SP nr 3

Dawid Kudrelek – Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii.


W kategorii prace plastyczne – gimnazjum- nagrody otrzymują: 
I miejsce – Martyna Niemiec – Publiczne Gimnazjum Katolickie 
II miejsce – Kinga Szewczyk – Publiczne Gimnazjum Katolickie

III miejsce – Joanna Markiewicz – Publiczne Gimnazjum Katolickie


Wyróżnienie otrzymuje: 
Jan Staworzyński – Publiczne Gimnazjum Katolickie


W kategorii prace plastyczne – liceum plastyczne – nagrody otrzymują:
I miejsce – Joanna Nowak 
II miejsce – Antonina Olszewska 
II miejsce – Marta Bordych 
III miejsce – Sebastian Prędkiewicz 
III miejsce – Michał Szewczyk


Wyróżnienie otrzymują: 
Weronika Makowska – Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych 
Anna Kowalewska – Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych

 


Protokołowała                                                                               Przewodniczyła 
Anna Bałkowska                                                                            Agnieszka Dojs

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
+/-
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Strona www:
Tytuł:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
niedziela, 22 wrzesień 2019
Twoja wyszukiwarka

Na Skróty
 

 

Cieplice na Mapie

Secured by Siteground Web Hosting

 

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Miłośnicy.Cieplic.pl Cieplice Cieplice PROTOKÓŁ z posiedzenia Komisji oceniającej prace plastyczne XVI edycji konkursu

 

. Stowarzyszenie Miłośnicy Cieplic - Serdecznie Zapraszamy