Protokół z zebrania SMC w dn. 28.10. 2014r
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 24. Listopad 2014 17:23

Protokół z zebrania SMC w dn. 28.10. 2014r.

 

W dn. 28.10. 2014 w siedzibie Rady Cieplic w Liceum im. C.K. Norwida odbyło się comiesięczne spotkanie Stowarzyszenia „Miłośnicy Cieplic” ( lista obecności dostępna u sekretarza SMC).

Było ono prowadzone przez sekretarza – Piotra Baran-Dojs. Po krótkim powitaniu omówiono sprawę tablicy informacyjnej SMC , którą zajmował się pan Maciej Rusek. Dzięki jego zaangażowaniu i inicjatywie tablica została odnowiona i wyremontowana. Zarząd SMC przekazał informację  do Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze do pana Jacka Piecha o wykorzystanie miesjca na tablicę przy Placu Kombatantów . Aktualnie czekamy na odpowiedź.

Ważnym tematem poruszonym podczas zebrania było omówienie wyników głosowania na projekty złożone w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2015. Projekt Stowarzyszenia- Renowacja i ponowne ustawienie w Parku Zdrojowym w Cieplicach pomnika Marysieńki Sobieskiej w ramach „Parkowej Galerii Sławnych Gości Uzdrowiska Cieplice” uzyskał aż 614 głosów poparcia i zajął 8 miejsce. Niestety tylko 5 projektów z największą liczbą głosów ma gwarancję realizacji w ramach tego budżetu- do 5 miejsca zabrakło nam jedynie 63 głosów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poparli nasz projekt i mamy nadzieję, że w przyszłym roku tych głosów będzie jeszcze więcej.

Natomiast bardzo nas cieszy fakt, iż realizacji doczeka się projekt Rady Cieplic dotyczący utworzenia siłowni na świeżym powietrzu w Parku Norweskim, który uzyskał 677 głosów poparcia. Wielu członkom SMC, na podstawie analizy złożonych projektów, nasunęła się również słuszna refleksja, iż dużą aktywnością i pomysłowością wykazali się mieszkańcy Cieplic, o czym świadczy ilość złożonych przez nich wniosków. Kolejnym tematem poruszonym podczas zebrania był XIV Cieplicki Opłatek  Ekumeniczny, którego organizacją tradycyjnie zajmuje się SMC. Członkowie wyrazili chęć organizacji tego wydarzenia, a omówieniem przygotowania całej  uroczystości zajmie się Zarząd SMC na osobnym spotkaniu na początku listopada. Ustalono, iż uroczystość odbędzie się   pod kierownictwem v-ce Prezesów  Alicji Szklarskiej i Danuty Duch- Mackaniec.

Na koniec poruszone  zostały tematy związane z  bieżącymi sprawami SMC- rozliczenie Galerii pod Chmurką, współpraca z Liceum im.Norwida w zakresie prowadzenia strony internetowej, składek członkowskich oraz wyborów samorządowych, w których startują  3 osoby z naszego Stowarzyszenia. Życzymy powodzenia! Podsumowując ustalono termin kolejnego spotkania na dzień 26.11., a dotyczyć będzie ono w przeważającej większości XIV Cieplickiego Opłatka Ekumenicznego.

 

Sekretarz SMC

Piotr Baran- Dojs

 

 

Witam Wszystkich Ciepliczan oraz Miłośników Cieplic. Bardzo się cieszę mogąc zaprosić Państwo do wspólnego Serwisu Naszych Cieplic. Mam nadzieję, że zaciekawimy Państwa i nie zmarnujemy Waszego czasu. Wspólnie możemy rzetelnie i dokładnie informować o Planach i Przyszłych Wydarzeniach związanych z Naszą Przepiękną Dzielnicą Cieplice. Serdecznie zapraszam w imieniu Wszystkich Ciepliczan i Stowarzyszenia Miłośników Cieplic - Administrator Serwisu.

www.miłośnicy.cieplic.pl

 

   

Dzięki serwisowi GOOGLE możemy ruszyć w wirtualny spacer po Centrum Cieplic. Serdecznie zapraszam.

Wyświetl większą mapę
 
 
Secured by Siteground Web Hosting


Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
+/-
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Strona www:
Tytuł:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
środa, 12 grudzień 2018
Twoja wyszukiwarka

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Miłośnicy.Cieplic.pl Komunikaty Protokół z zebrania SMC w dn. 28.10. 2014r

 

. Stowarzyszenie Miłośnicy Cieplic - Serdecznie Zapraszamy